KONST / Litografier / Färglitografi 16229033
nr 1622 9033
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Dona . Signerad, numrerad 144/300,1991. Färglitografi, bildmått: 33x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x47 cm.
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:28:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke